Zestawienie naszych wyników z wystaw za rok hodowlany 2010

 

 

Sezon wystawowy 2010-2011 w naszym związku

W w/w sezonie 19 naszych  hodowców  brało  udział w 9 wystawach ogółem wystawiając  około 200 swoich  gołębi.

 

Wystawy gdzie braliśmy udział:

 

Krajowa wystawa gołębi młodych Kraków 2010

Tomaszów Mazowiecki

Garwolin

Białystok

Olsztyn

Poznań

Giżycko

Krajowa wystawa w Warszawie

IKC

 

Wystawiane były rasy:

 

Krymka Białostocka, Wywrotek Mazurski, Pawik, Mewka Polska, Krótkodzioby Polski: Szek, Staluch, Barwnogłówka królewiecka, Bij Uzbecki, Czylik Rostowski, Maściuch Polski, Motyl Warszawski, Orlik Białostocki, Sroczka Polska Krótkodzioba, Rostowski Jednokolorowy, Rostowski łabędź, Swift Egipski, Garłacz Siodłaty Łapciaty, Wołżański Barwnopierśny, Kapucyn Staroholenderski, Kriukowski Biały, Pawik, Bij Uzbecki;

 

Osiągnięcia:

 

KRAJOWA  MŁODYCH --  KRAKÓW

 

Janiel  Ewa                                    I kolekcja                     Krymka białostocka

Zieleniewski  Stanisław                    III kolekcja                   Krymka Białostocka

Zieleniewski  Stanisław                    ZW                             Krymka Białostocka

Drozdowski  Andrzej                       II kolekcja                    Orlik Białostocki

Dembowski  Adam                            III kolekcja                   Orlik Białostocki

Łapiński Waldemar                          III kolekcja                   Pawik

Popko Antoni                                jedyny wyst.                Wołżański Barwnopierśny

Dembowski Adam                             jedyny wyst.                Białostocki tarczowy lotny

Marcinkiewicz Paweł                       jedyny wyst.                Barwnogłówka Królewiecka

Kosa Romuald                                 ZW                           Mewka orientalna Satynet

TOMASZÓW MAZOWIECKI

 

Miśkiewicz Stefan                             ZW                             Wywrotek Mazurski

Drozdowski Andrzej                          ZW                             Orlik Białostocki

Dembowski Adam                               ZW                             Wywrotek Odeski

Popko Antoni                                  ZW                             Wołżański Czerwonopierśny

Miśkiewicz Stefan                             ZW                             Dolnośląski Biały Łapciaty

 

GARWOLIN

 

Marcinkiewicz Paweł                         I kolekcja                    Wywrotek Mazurski

Marcinkiewicz Paweł                         ZW                             Barwnogłówka Królewiecka

BIAŁYSTOK

 

Kurant Grzegorz                              Wyróżniony                  Krymka Białostocka

Zieleniewski Stanisław                      Wyróżniony                  Krymka Białostocka

Janiel  Ewa                                     ZW                             Wywrotek Mazurski

Miśkiewicz  Stefan                           Wyróżniony                  Wywrotek Mazurski

Dębowski  Adam                             Wyróżniony                  Swift Egipski

Krasnopolski Mirosław                       Wyróżniony                  Garłacz Siodłaty Łapciaty

Łapiński Waldemar                           ZW                             Pawik

Łapiński Waldemar                           Wyróżniony                  Pawik

Sliwowski Marian                             Wyróżniony                  Kapucyn Staroholenderski

Dembowski Adam                              Wyróżniony                  Perukarz

Miałkowski Mirosław                          ZW                             Mewka Polska

Sadowski Jarosław                           ZW                             Bij Uzbecki

Miśkiewicz Stefan                            Wyróżniony                  Dolnośląski Biały Łapciaty

Druba Krzysztof                              ZW                              Kriukowski Biały

Miałkowski Mirosław                         ZW                              Krótkodzioby Polski „Staluch”

Druba Krzysztof                              Wyróżniony                   Krótkodzioby Polski „Staluch”

Miałkowski Mirosław                         Wyróżniony                   Krótkodzioby Polski „Szek”

Kurant Grzegorz                             Wyróżniony                   Maściuch Polski

Lapiński Waldemar                          ZW                              Orlik Białostocki

Krasnopolski Mirosław                      Wyróżniony                   Orlik Białostocki

Zalewski Stanisław                          ZW                              Rostowski Jednokolorowy

Zalewski Stanisław                          Wyróżniony                   Rostowski Jednokolorowy

Sliwowski Marian                            Wyróżniony                   Rostowski Łabędź

Kulesza Bogusław                           Wyróżniony                   Sroczka Polska Krótkodzioba

Marcinkiewicz Paweł                        ZW                             Barwnogłówka Królewiecka

Marcinkiewicz Paweł                        Wyróżniony                  Wywrotek Mazurski

 

KRAJOWA  --    WARSZAWA

 

Krasnopolski Mirosław                        ZW                                Orlik Białostocki

Krasnopolski Mirosław                        I  kolekcja                       Orlik Białostocki

Drozdowski Andrzej                          II  kolekcja                      Orlik Białostocki

Dembowski Adam                            III  kolekcja                      Orlik Białostocki

Łapiński Waldemar                            Wyróżniony                      Pawik

Łapiński Waldemar                            III  kolekcja                      Pawik

Śliwowski Marian                               ZW                                  Kapucyn Staroholenderski

Śliwowski Marian                               I  kolekcja                       Kapucyn Staroholenderski

Dembowski Adam                             ZW                                  Wywrotek Odeski

Popko Antoni                                   II  kolekcja                       Wołżański Barwnopierśny

Kozłowski Jacek                                III  kolekcja                      Wołżański Barwnopierśny

Marchelski Janusz                              ZW                                 Czylik Rostowski

Marchelski Janusz                              I  kolekcja                        Czylik Rostowski

Kurant Grzegorz                                Wyróżniony                       Maściuch Polski

Kurant Grzegorz                                II kolekcja                         Maściuch Polski

Miałkowski Mirosław                            ZW                                  Krótkodzioby Polski”Szek”

Miałkowski Mirosław                           I  kolekcja                          Krótkodzioby Polski”Szek”

Struk Antoni                                    ZW                                   Krótkodzioby Polski”Staluch”

Struk Antoni                                    I  kolekcja                          Krótkodzioby Polski”Staluch”

Miałkowski Mirosław                           III  kolekcja                        Krótkodzioby Polski”Staluch”

Struk Antoni                                    II  kolekcja                         Barwnogłówka Królewiecka

Marcinkiewicz Paweł                          III  kolekcja                        Wywrotek Mazurski

Marcinkiewicz Paweł                          ZW                                   Barwnogłówka Królewiecka

Marcinkiewicz Paweł                          I  kolekcja                         Barwnogłówka Królewiecka

Kosa Romuald                                   ZW                                Mewka Orientalna Satynet

GIŻYCKO

 

Waszczuk Wiesław                                ZW                                   Bij Uzbecki

Zieleniewski Stanisław                            ZW                                   Krymka Białostocka

Zieleniewski Stanisław                           ZW                                   Wywrotek Mazurski

Dembowski Adam                                   ZW                                   Wywrotek Odeski

 

Zestawienie  opracowałem  na  podstawie  katalogów  z  wystaw, Jeśli  któregoś  z   kolegów pominąłem  w  tym  zestawieniu,  to  serdecznie  przepraszam.

Paweł Marcinkiewicz